Online kurzy

Chcete šetřit čas a cvičit doma podle videí v čase, který se vám hodí? Připravila jsem pro vás dva navazující online kurzy.

První kurz je pětitýdenní a naučíte se v něm základní pozice vestoje, vsedě i vleže. Pomohu vám srovnat si nahrbená záda, posílit zakrnělé svaly a rozhýbat ztuhlé tělo

Jednotlivé lekce kurzu i bonusové materiály na sebe plynule navazují. Postupně, krok za krokem, své tělo připravíte na bezpečnou praxi obrácených pozic (to jsou ty hlavou dolů). 

Obrácené pozice mají obrovský pozitivní vliv na naše zdraví. Nejdůležitější z probíraných pozic, kterou se v kurzu naučíte praktikovat je Sarvángásana.

BKS Iyengar doslova píše: „Není vůbec přehnané tvrzení, že člověk, který pravidelně praktikuje Sarvángásanu, pocítí svěžest a sílu a bude se cítit šťastný a sebevědomý. Vlije do něj nový život, jeho mysl bude klidná a pocítí radost ze života.“ 

Více o Kurzu pro zdravá záda a emoční stabilitu najdete tady.

Přístup do členské sekce kurzu vám zůstává i po skončení kurzu a můžete si tak cokoliv z kurzu kdykoliv znovu opakovat.

Kurz se kterým se můžete i na hlavu stavět

Představte si ten pocit, když se můžete na svět dívat vzhůru nohama. Aspoň chvilku 🙂

No jasně, že to chce nějakou přípravu. Nejprve je potřeba posílit a rozhýbat tělo pomocí základních cviků ve stoji, vsedě i vleže. Naučit se vnímat a ovládat celé tělo i jeho jednotlivé části. 

Krůček po krůčku se připravíte na to, že se na tu hlavu jednoho dne postavíte a budete se tam cítit skvěle!

A přesně o tom je tento pokračovací šestitýdenní kurz na sebe navazujících 80 minutových lekcí, který navazuje na úvodní Kurz pro zdravá záda a emoční stabilitu

Tento kurz je určený pro ty, kteří si již osvojili základy Iyengar jógy v prvním kurzu nebo na živých lekcích a chtějí pokračovat krok za krokem dál.