Chcete doma cvičit a nevíte jak začít?

Ani já jsem před lety nevěděla co a jak cvičit doma. Jóga mě od začátku bavila a několikrát týdně jsem chodila na lekce do jógového studia. Opakovaně jsem tam slyšela, jak je důležité praktikovat i samostatně doma. Rozhodla jsem se tedy začít svou samostatnou jógovou praxi. Jenže jsem tehdy moc netušila čím bych vlastně měla začít. Postupovala jsem tehdy náročnou cestou pokusů a omylů.

Později, během tříletého kurzu pro učitele, jsem začala pronikat hlouběji do metody Iyengar jógy, která mě naprosto uchvátila svojí systematičností a efektivností. Dnes jsem certifikovanou lektorkou Iyengar jógy a své studenty nabádám, aby cvičili nejen na lekcích ve studiu, ale i sami doma. Pravidelné cvičení napomáhá celkovému zdraví a duševní pohodě.

Jako certifikovaná lektorka Iyengar jógy s mnohaletou praxí už dnes vím, jak začít smysluplně a efektivně cvičit. Učím lidi, jak se jógou zbavit bolestí a získat zdravé tělo, ve kterém se cítí dobře. Rozhodla jsem se s vámi sdílet základy na vlastní kůži ověřené a fungující metody. Začátek cesty vedoucí k získání a udržení zdravého těla a emoční stability.

5 sekvencí kurzu v PDF k vytištění

Vytvořila jsem pro vás PDF sekvence pozic 5-ti navazujících lekcí Iyengar jógy.

Každá sekvence obsahuje černobílé perokresby jednotlivých pozic a jejich názvy.

Každá sekvence je připravena v samostatném PDF souboru, aby se dala snadno vytisknout a používat při cvičení.

V čem vám 5 sekvencí kurzu v PDF usnadní život?

Kolik PDF sekvence stojí?

Cena těchto pěti PDF sekvencí je 77 Kč.

Ne není to chyba. Cena je skutečně takto nízká. 

Jde mi totiž o to, abyste skutečně začali cvičit i sami doma.  

Vím, že vlastní praxe je důležitou součástí cesty ke zdravému tělu a duševní pohodě. Věřím, že tyto pomocné sekvence s kreslenými obrázky vám vaší cestu výrazně usnadní.

Objednejte si PDF sekvence právě TEĎ

Není na co čekat. Teď je váš čas! Cesta k tomu, aby jste začali cvičit sami doma je připravená. Stačí vykročit…

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte bankovním převodem. E-mail s PDF sekvencemi obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.