Dotazy

Kde mohu kvalitní ověřené pomůcky koupit?

Základní jógové pomůcky, které doporučuji pořídit jako první jsou:
 
 
  • 2 ks korkové bločky (cihly), rozměry cca 23 x 12 x 7.5 cm
  • 4 ks pěnové destičky, rozměry cca 20 x 25 x 4 cm
  • pásek
  • deka
Níže uvádím ověřené obchody, které tyto pomůcky prodávají. Všechna uvedená místa nabízí kvalitní pomůcky vhodné pro cvičení Iyengar jógy.
 
Korkové bločky a destičky na fotce byly kupované s množstevní slevou v Iyengar Yoga Institutu Praha (IYIP) na https://eshop.iy.yoga/pomucky-na-jogu/ Bez množstevní slevy jsou pomůcky v IYIP výrazně dražší než jinde. Pokud jste z Prahy, tak pro vás může být zajímavá možnost přijít si na toto místo pomůcky koupit (nebo vyzvednout) osobně a ušetřit tak na poštovném.
 
Destičky domů jsem si před lety přivezla z Domu jógy v Hlavici. Mají tam také korkové bločky. V současné době  si můžete vše co nabízí prohlédnout a objednat na jejich dobře fungujícím e-shopu: http://www.yogashop-hlavice.cz/
 
Bílé pásky s hranatou přezkou a deky byly kupované na http://shop.iyogi.cz. Majitel tohoto e-shopu je též učitel Iyengar jógy a nabízí i další kvalitní pomůcky, které se vám možná časem budou hodit.
 
Domů jsem si během posledních dvou let ještě nakupovala různé pomůcky osobně v jógovém centru v Brně https://iyoga.cz/prodej, kam jezdím na semináře pro učitele a pokročilejší. Úmyslně píšu “osobně”, protože tam mají široký výběr kvalitních pomůcek za férovou cenu, ale fungování e-shopu je někdy trošku pomalejší.