Iyengar jóga

Iyengar jóga je tradiční a celosvětově uznávaná metoda hatha jógy, nazvaná podle svého zakladatele mistra BKS Iyengara. Je výjimečná systematičností postupu výuky a kladením důrazu na správné a fyziologické nastavení kloubů a s tím souvisejících svalových akcí

Cvičení napomáhá celkovému zdraví a duševní pohodě. Díky tomu je tato metoda považována za mocný nástroj pro zvládání stresu moderního života. Více si o Iyengarově metodě  můžete přečíst například zde.

S Iyengar jógou vás ráda seznámím na lekcích ve Studiu Hvězda. Rozvrh pravidelných lekcí najdete zde

Pomohu vám cvičením srovnat záda, posílit svaly a rozhýbat ztuhlé tělo.

Nově příchozím nabízím možnost učit se jógu postupně od základů, pokročilejším zopakovat a upevnit základy a dále se rozvíjet cvičením komplexnějších pozic a pranajám. Sledovat budete nejen vy mě, ale i já vás a ráda vám pomohu k správnému provádění jednotlivých pozic. Posdílím tipy, jak si vybudovat a udržet návyk pravidelného cvičení.

Kdo chce cvičit doma, mrkněte na Online kurz pro zdravá záda a emoční stabilitu. Během pěti týdnů vás v něm provedu základy Iyengar jógy. Prozradím tipy jak (znovu) začít smysluplně a efektivně cvičit doma.

Zajímá vás: